#151 2012-09-27 21:46:51

 Blagon

Użytkownik

Skąd: Skavenblight
Zarejestrowany: 2012-07-25
Posty: 44
Punktów :   

Re: Gra Blagona, Burego i Czaczmena

'panowie, dawać szkło czy co tam macie' sam wyciąga swój podróżny, metalowy kubek i wlewa do niego cos koło 1/3 flaszki i jeszcze trochę do mniejszego, który stawia przy Magicarpiu. 'W końcu nieco spokoju, można by sie jakos kulturalnie przedstawić: ja jestem Blagon, przybyłem do Kanto z Hoenn, gdzie miałem pewne... problemy z rodziną. Z moim wspaniałym szczęściem musiałem oczywiście wpaść w sztorm wywołany przez Gyaradosy płynąc tu statkiem, w którym zginął mój pierwszy pokemon i po którym znalazłem toto' wskazał na leżącego Magicarpia 'a teraz wasze zdrowie!' wychynął na raz całą szklankę, wytarł pysk wierchem dłoni, a zawartość kielonka wlał Magicarpowi do gardła.

Offline

 

#152 2012-09-27 22:22:47

Lolien1

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-01
Posty: 41
Punktów :   

Re: Gra Blagona, Burego i Czaczmena

Podczołgał się, chwycił butelke i wypił prawie całą zawartość. "Zdrowie, Bracia!" krzyknął i znieruchomiał na ziemi.


Ohyo! ohyo! noibe Ohyo! caosagonu! Bajile madarida i zodirope cahiso darisapa! NIISO! caripe ipe nidali!

Offline

 

#153 2012-09-27 23:30:34

MrSay10

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-13
Posty: 8
Punktów :   

Re: Gra Blagona, Burego i Czaczmena

Coraz bardziej sceptycznie patrzy na swojego wybawcę (W co ja się wpakowałem?). "Taaaaa..... No, w każdym razie wiecie już jak się nazywam i czego potrzebuję - Kabuto. Jest mi potrzebny do pewnego, hmm... procesu poznawczego. Gorzej, że z tego co wiem te paskudy jakoś ostatnio się nie pojawiają w świecie żywych. Muszę się dostać na jakieś wykopaliska i zakosić kilka tych kamyków." - mówi, po czym wypuszcza swojego pokemona,  aby wyprostował swoje łapy i czuwał. Łapie butelkę, spogląda w nią (Kurwa, cała... nie wierzę, że ten dzikus wychlał całą na raz...) z tęsknym wzrokiem, po czym dopija resztę. Myśli na głos: "Słyszałem kiedyś o alko-dżinach z butelki. Ponoć trzeba tylko potrzeć butelkę. Ciekawe, czy to prawda? A chuj tam, spróbuję!" I próbuje.

Ostatnio edytowany przez MrSay10 (2012-09-27 23:41:02)


Terror will prevail!

Offline

 

#154 2012-10-02 19:21:09

Dynner

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-25
Posty: 48
Punktów :   

Re: Gra Blagona, Burego i Czaczmena

Po pierwszej kolejce Blagona, butelkę wziął Bury, który wyzerował ją, nie zostawiając nic nowemu towarzyszowi. Choć zachowuje się, jakby wypił o litr za dużo i zjarał drugie tyle, bo próbuje wywołać jakiegoś dżina z butelki.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lipdubug.pun.pl www.magyiachaosu.pun.pl www.slownik.pun.pl www.cyanek.pun.pl www.bsntuo.pun.pl