#1 2012-08-03 19:31:44

Dynner

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-25
Posty: 48
Punktów :   

Gra Blagona, Burego i Czaczmena

Dzisiaj był wyjątkowo szalony dzień, jakiego miasteczko Pallet Town zwykle miewać okazji nie ma.
To właśnie dziś słynny na cały świat Profesor Oak rozdał pierwsze pokemony nowym trenerom, którzy od dziś zaczną rywalizować w światowej lidze, aby zostać mistrzem pokemon. Rodziny z całego miasta byli wraz z nimi, aby towarzyszyć w ich największym życiowym momencie. Ich historia się zaczyna...
No ale, kiedy słońce powoli zachodzi, za wzgórzami nadchodzą trenerzy z poprzedniego roku, którzy nie sprostali wymaganiom Gymów, ligi, bądź samego życia podróżnika, walczącego z pokemonami. Wszyscy kierują się wtedy do słynnej na całe Pallet Town knajpy pod upiornym Haunterem. Jest to miejsce dla głównie przegrańców pokemonowych i załatwiania szemranych interesów. Przy jednym ze stołów siedział Blagon Prospero Furrkraag, który pijąc tanie piwo zastanawiał się "Jak ja kurwa wytrenuje mojego magikarpia?". Chwilę potem z dwóch stron wchodzi Igor T'soni i Ezekyle Abaddon. Oboje przyszli głównie się napić przed jutrzejszym wyruszeniem w świat kanto. Jako, że w tym roku mamy dużo przegrańców życiowych praktycznie wszystkie stoliki są zajęte.
Usiedliście przy panu z magikarpiem i zamówiliście PokeBeer. Siedzicie we 3, obserwując się nawzajem. Czekając na kelnerkę macie trochę czasu na poznanie się.

=================

Kolejność odpisywania:
Blagon -> Czaczmen -> Bury -> MG
Jeżeli któryś gracz nie będzie mógł odpisać przez dłużej niż 1 dzień to niech poinformuje, aby ominąć jego kolejkę.

Offline

 

#2 2012-08-03 19:47:50

 Blagon

Użytkownik

Skąd: Skavenblight
Zarejestrowany: 2012-07-25
Posty: 44
Punktów :   

Re: Gra Blagona, Burego i Czaczmena

Siedzi i rozmawia, a raczej monologuje do swojego Magikarpia ('kurwa, miałem nadzieję, że uda mi się podebrać jakiegoś pokemona od tego starego grzyba, ale nie, niby za stary jestem, dobrze że mi chociaż Pokedex dał, z pewnością marniejszy, niż ten od Bircha, ale lepsze to niż nic... Musimy brać się do roboty i ćwiczyć, przyjacielu, gdy będziesz duży i silny razem rozbijemy wszystkich! Ależ to piwo jest paskudne, chcesz trochę?' itd.) i zauważa, że do jego stolika przysiadło się dwóch innych ludzi. Obrzucił ich szybkim spojrzeniem, przysunął bliżej Magikarpia i zapytał: 'wy też przyjechaliście tu do starego pryyyy...khe khe, wspaniałego profesora?'

Offline

 

#3 2012-08-03 20:00:50

Czaczmen09

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-01
Posty: 27
Punktów :   

Re: Gra Blagona, Burego i Czaczmena

'Tego dziada?'- odpowiedział, 'Ledwo mi pokedexa dał sknerus jeden. Yo jestem Igor, a to moja Misdreavus, wyrwałem się z domu i mam zamiar podróżować po tej krainie. Jednak brakuje mi towarzyszy a samemu nie chce mi się chodzić, może byś się przyłączył?'- Zapytał, ('słyszałem że jest opiekunem, dobrze przyda się. Mam wątpliwości co do tego nawalonego, ale się jeszcze okaże, może byś śmiesznie'). 'A ty yyy... Wysoki gościu, może też byś chciał?' - zapytał wiecznie nawalonego Abadona.

Offline

 

#4 2012-08-03 20:08:37

Lolien1

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-01
Posty: 41
Punktów :   

Re: Gra Blagona, Burego i Czaczmena

"Ta małpa chyba sie do mnie odezwała" - mruknął do siebie - "Nie wiem czy...Czego? Musze pozbyć sie robactwa...pozbyć robactwa!" Zaczynał mówić coraz to głośniej. Ostatnie słowa zostały wykrzyczane.


Ohyo! ohyo! noibe Ohyo! caosagonu! Bajile madarida i zodirope cahiso darisapa! NIISO! caripe ipe nidali!

Offline

 

#5 2012-08-03 20:59:05

Dynner

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-25
Posty: 48
Punktów :   

Re: Gra Blagona, Burego i Czaczmena

emm, w-wasze piwo - Powiedziała lekko skrępowana kelnerka, stawiając wam je na stole.
Najwidoczniej jesteście atrakcją dla pobliskich osób, w negatywnym sensie. W tym samym czasie twój magikarp użył Splasha i jakimś cudem podskoczył, lądując w biuście ów kelnerki.
AAAAAA, zabierzcie ode mnie to paskuctwo - Krzyknęła przerażona. Najprawdobodobniej jeżeli jej nie pomożecie, magikarp ściągnie z niej jej skąpy fartuszek. Co robicie?

Offline

 

#6 2012-08-03 21:05:23

 Blagon

Użytkownik

Skąd: Skavenblight
Zarejestrowany: 2012-07-25
Posty: 44
Punktów :   

Re: Gra Blagona, Burego i Czaczmena

'Ojej, cóż robisz Magikarpiu, tak nie można! A już zwłaszcza nie można rzucać się tak gwałtownie, jak ćwiczyliśmy ostatnio!' mówiąc to powoli zbliża się do kelnerki 'nie martw się, zaraz ci pomogę' i dodaje patrząc na swych wspólstołosiedziaczy 'pozwolicie, że załatwie to sam'

Offline

 

#7 2012-08-03 21:53:04

Czaczmen09

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-01
Posty: 27
Punktów :   

Re: Gra Blagona, Burego i Czaczmena

'Znalazł się, pomocnik, jak ty taki chętny to od razu zapłać haha' - Odrzekł po zobaczeniu sytuacji, - ' Bom ja za dużo kasy to nie mam. Tak przy okazji, Pani kelnerko , gdzie jest najbliższa sala Pokemon? Tylko wyjmij tego Magikarpia...'. Widząc że jego przemowa nic nie wskórała, poszedł się odlać.

Offline

 

#8 2012-08-03 22:01:42

Lolien1

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-01
Posty: 41
Punktów :   

Re: Gra Blagona, Burego i Czaczmena

Sączy piwo i mruczy do siebie: "Nie, nie, nie. Magikarpie nie są do jedzenia." Rozgląda sie po sali nieco bardziej przytomnym wzrokiem niż zazwyczaj i wybucha śmiechem.


Ohyo! ohyo! noibe Ohyo! caosagonu! Bajile madarida i zodirope cahiso darisapa! NIISO! caripe ipe nidali!

Offline

 

#9 2012-08-03 22:28:58

Dynner

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-25
Posty: 48
Punktów :   

Re: Gra Blagona, Burego i Czaczmena

Udało się wyjąć magikarpia, jednak zaślinił całą kelnerkę, przez co była cała morka i uciekła z płaczem. Ktoś usłyszał wasze pytanie, podszedł i powiedział:
Słyszalem, że szukacie najbliższego Gymu. Jest w viridian city, kilkaset metrów stąd, niestety lider tamtejszej sali dopuszcza do walki tylko trenerów z 7 odznakami. Następna jest w Pewter City. - Odpowiedział młody chłopak z czerwoną czapką, chujowym wyrazem twarzy i czymś żółtym na ramieniu.
(Tak, wygląda jak on http://images5.fanpop.com/image/photos/ … 50-305.jpg)

Offline

 

#10 2012-08-03 22:50:44

 Blagon

Użytkownik

Skąd: Skavenblight
Zarejestrowany: 2012-07-25
Posty: 44
Punktów :   

Re: Gra Blagona, Burego i Czaczmena

'Oho, widzę, że nie tylko ja targam ze sobą niespecjalnie użytecznego w walce pokemona. Dzięki młody za informacje, napijesz sie z nami?' zapytał nowego przybysza i wskazał mu krzesło Igora i jego kufel.

Offline

 

#11 2012-08-03 23:40:33

Czaczmen09

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-01
Posty: 27
Punktów :   

Re: Gra Blagona, Burego i Czaczmena

('O kurde, co to za...)- pomyślał po wyjściu z kibla, i szybko podbiegł oraz zajął  swoje miejsce. .'Ty stary, pedał jakiś' - powiedział po cichu do Abadona, Po czym Szybko dopił swoje Pokepiwo. 'Co tu robisz, chłopcze'(I czego się patrzysz na moje miejsce!?!?!)?'

Ostatnio edytowany przez Czaczmen09 (2012-08-03 23:41:02)

Offline

 

#12 2012-08-03 23:49:26

Lolien1

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-01
Posty: 41
Punktów :   

Re: Gra Blagona, Burego i Czaczmena

"Igor...zająłeś miejsce temu biednemu wieśniakowi" ocenił krytycznie. "Suń dupe. A ty"zwraca się do nowego "Opowiadaj. Co wiesz o tej miejscowej małpie? Nie można by go załatwić jakoś tak...szybciej?...Nie Garvi, nie" dodaje. Ostatnie słowa wyraźnie skierowane są do pustej przestrzeni między siedzącymi.


Ohyo! ohyo! noibe Ohyo! caosagonu! Bajile madarida i zodirope cahiso darisapa! NIISO! caripe ipe nidali!

Offline

 

#13 2012-08-04 00:13:23

Dynner

Administrator

Zarejestrowany: 2012-07-25
Posty: 48
Punktów :   

Re: Gra Blagona, Burego i Czaczmena

Chłopak poczuł się nieswojo, słysząc waszą trójkę, jednak słowa Blagona nie odstraszyły go tak bardzo i kulturalnie odpowiedział:
- Jestem niepełnoletni, nie mogę pić alkoholu, ale chętnie mogę pogadać.
Usiadł obok i zdjął żółte coś: Patrzcie, to jest mój pierwszy pokemon, Pikachu. Prawda, że słodki? To mój kochany przyjaciel. Nie wiem dlaczego, ale nie chce siedzieć w PokeBallu.
Co do tutejszego Gymleadera...posiada pokemony na wyższych stadium ewolucji, więc nawet gdyby ci pozwolił to nie miałbyś szans...chyba, że nie jesteście początkującymi trenerami? OH MAI GASH, czyżbyście zawalili ligę? Oj, biedacy - Powiedział, po czym zauważył magikarpa Blagona
...chyba jednak nie miałem racji

Offline

 

#14 2012-08-04 00:22:12

 Blagon

Użytkownik

Skąd: Skavenblight
Zarejestrowany: 2012-07-25
Posty: 44
Punktów :   

Re: Gra Blagona, Burego i Czaczmena

'taaa, słodki. Slyszałem, ze bardzo lubią, jak się lekko podszczypuje w te czerwone plamy na policzkach, próbowałeś kiedyś?' głośna radość gościa przestała go bawić w momencie, gdy ten odmówił wspólnego napicia się (a więc może i dorzuty do rachunku) 'ja osobiście jestem nowy w tych stronach, a mój rybi przyjaciel jest pierwszym pokemonem, którego spotkałem w Kanto'

Offline

 

#15 2012-08-04 00:32:22

Czaczmen09

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-01
Posty: 27
Punktów :   

Re: Gra Blagona, Burego i Czaczmena

'Znalazł się specjalista od pokemonów' - odpowiedział do Młodego rzucając mu przy tym niepokojące spojrzenie, 'Ja przyjechałem by zdobyć wszystkie tutejsze odznaki' - Odpowiedział w celu kontynuowania robiącej się nerwowej rozmowy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bassteam.pun.pl www.feralheart-super-gierka.pun.pl www.bitwaonline.pun.pl www.elektrobram.pun.pl www.zarzadzanieumk.pun.pl